Колода №13. 750 років Львову Поповнення колекції
Тра 28

Після покупки Pentax k-r body настало питання, що до неї причепити, адже сама тушка фотографувати не буде. На перший час планував взяти недорогу універсальну Sigma 18-200, потім почав порівнювати з аналогічним Tamron’ом і багато людей порадили брати (якщо з цих вибирати) Tamron 18-250 – і справа не у фокусній відстані, а те, що по якості цей об’єктив кращий за молодшого брата (правда і дорожчий майже в 2 рази). Пропонували також брати double kit 18-55 і 55-200, але мені цей варіант не подобався – коли брав у знайомого зеркалку, то міняти об’єктиви у похідних умовах – це було не дуже приємно. Я взяв Tamron 18-250, знаючи його плюси і мінуси.. В даному випадку – цей варіант – це компроміс (якщо він буває) між якістю, зручністю і ціною. Можливо, пізніше, я захочу 2-3 фікси, але зараз, я не готовий до цього (насамперед з точки зору ціни).

По ціні новий об’єктив з гарантією від виробника обійшовся у 2800 грн (відносно недорого) – знайшов продавця на aukro.ua, але купував напряму. Попросив знайомого, допоміг потестувати об’єктив на різні баги (на Новій пошті дозволили прикрутити об’єктив і вийти зі складу на вулицю). Так як після роботи часу нема взагалі, то ввечері пробував фотографувати тільки вдома, а на вихідних на вулиці зробив декілька фото. Поки-що задоволений об’єктивом, а там буде видно, не виходить щось вирватись у гори. :)

Тут непоганий огляд даного об’єктива

Теги: , , , ,

Читайте також:

Залишити коментар

Коментарів: 3 для “Tamron AF 18-250 mm F/3.5-6.3 DiII LD Aspherical (IF) Macro”

  1. 1. Gesha_ztNo Gravatar Сказав:

    Давай примеры фотографий. А то описать описал, а посмотреть на что он способен нет возможности :) Кстати, если интересно у меня на блоге есть несколько постов по фото, заходи комментируй :)

  2. 2. yAnTarNo Gravatar Сказав:

    Фотографії тут і тут і в усіх наступних постах будуть фотографії з цього об’єктиву.

  3. 3. Pentax 70mm F2.4 Limited » yAnTar блог - про подорожі, відпочинок, моє життя Сказав:

    [...] і вона мені дуже сподобалась Малюнок і фон на 70 мм від Тамрона і від цієї лінзи – то “дві великі [...]

*

Свадьба на теплоходе аренда теплохода на свадьбу teplohod-piter.ru.