Tamron AF 18-250 mm F/3.5-6.3 DiII LD Aspherical (IF) Macro Світлофільтр Marumi DHG Super Lens Protect
Чер 07

Гральні картиСьогодні моя колекція гральних карт поповнилась ще на 26 колод :) . Недавно на одному з ЖЖ (на жаль не пам’ятаю, де) побачив карти Владислава Єрка, залишив там свій коммент, що хотів би придбати такі карти і познайомився з колекціонером гральних карт зі Львова Романом. Виявилось, що у нього є багато різних колод, деяких по декілька штук (взагалі то він пов’язаний роботою з гральними картами) і я купив не мало, не багато 26 колод. Тут і політичні карти, і історичні, і про різні міста: Львів, Київ, Трускавець. Буду мати час напишу про кожну колоду окремо.

Теги: ,

Читайте також:

Залишити коментар

Коментарів: 41 для “Поповнення колекції”

 1. 1. злоснийNo Gravatar Сказав:

  в тебе є серйозний конкурент http://noname373.livejournal.com/

 2. 2. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  Привіт Андрій, не зрозумів.
  Чи ти про те, що кожен день буде одне і те саме ? Не переживай – про ці колоди напишу на протязі 2-3 місяців.

 3. 3. EsoterikNo Gravatar Сказав:

  напиши спочатку пор політичного дурня

 4. 4. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  Політичного дурня – є 2 колоди – одна суто українські політики, інша – світові.

 5. 5. АК-75No Gravatar Сказав:

  Доброго дня!Радий,що є люди,які цікавляться гральними картами.Колекціоную сам.Моя думка відносно колод і оцінок:13-5,12-5,11-5,10-2,9-4,8-4,7-3,6-2,5-2,4-5 (правда їх немаю,але читав про них і бачив багато малюнків).Я спочатку також колекціонував всі різні колоди.Але ті,на яких зображені фото міст,або замки і т.д.-не мають для мене зовсім цінності.Недавно переглянув колецію і позбувся подібного “хламу”,всього 36 колод-віддав родичам,знайомим…Створити карти,де будуть стилізовані дами,королі,валети,тузи,джокери-це дуже важко і треба залучити до цього багато знань.А розмістити фото міста Трускавець на 36 картах-це зможе будь-який худ.-оформлювач за пару днів.А ось карти В.Єрко,Білецького,Гржабовського,фірми австр.Piatnik,пол.Trefl-це дійсно шедеври!Ви ,можливо,не бачили ще карти Ленінградського комбінату,якого правда зараз вже немає,на жаль?…Оце ШЕДЕВРИ!!!Але в кожного свої смаки!Успіхів Вам в цьому цікавому світі гральних карт.

 6. 6. АК-75No Gravatar Сказав:

  Там де написано:”правда їх немаю,але читав про них і бачив багато малюнків”-це відноситься до карт №4!

 7. 7. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  Дякую, за змістовний коментар, карти Єрка у мене є, дуже сподобалась колода, є деякі колоди Piatnik’а. Для мене спочатку це було просто так – побачив десь колоду, купив на згадку, потім звязався з одним колекціонером зі Львова – то через нього купив уже більше 50 колод.

 8. 8. АК-75No Gravatar Сказав:

  Я,в принципі,недавно колекціоную,з 2007 року.Нажаль,карт Єрка в мене ще немає,хоча був цього літа в Москві і упустив цей шанс-картаю себе тепер за це!!!Я також зі Львова.

 9. 9. АК-75No Gravatar Сказав:

  Якщо цікавить деяка інформація про карти,можете написати мені на ел.пошту:
  [email protected]
  Є цікава інформація,якою можу поділитися!

 10. 10. АндрійNo Gravatar Сказав:

  Доброго всім дня! Звертається до вас заступник директора видавництва ” А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” Андрій. Недавно з Москви нам передали карти Владислава Єрко. В одній колоді 54 карти.Продавати разом з книжками ми не можемо.Допоможіть продати!

 11. 11. АК-75No Gravatar Сказав:

  Цікава остання пропозиція,але можливості руалізувати зараз немає.А для себе я вже придбав-передали з Москви.А яка у Вас,Андрій,ціна тих карт?Можливо поцікавлюсь,хто б міг придбати,якщо буде приваблива.

 12. 12. kvartaNo Gravatar Сказав:

  yAnTar, не могли б Ви поділитись інформацією щодо карт “Корчма. Тарас Бульба” Вл. Єрка? Де ви їх купували чи замовляли, за якою ціною? Як можна зв’язатись з тим львівським колекціонером карт, про якого Ви згадували вище? Наперед вдячна.

 13. 13. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  2 kvarta післязавтра буду мати 10 таких колод – напишу вам на е-мейл.

 14. 14. kvartaNo Gravatar Сказав:

  yAnTar, дякую Вам!

 15. 15. kvartaNo Gravatar Сказав:

  yAnTar, хочу повідомити, що моя ситуація з картами вже вирішилась, тому на цьому все, дякую Вам!

 16. 16. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  Ок.

 17. 17. АК-75No Gravatar Сказав:

  Доречі:Піатнік випустив нові карти.По ескізах ленінградського КПЦ.Колоди “Чёрный палех”,є колоди на 36 і 55л.Також “Слов”янські”,на 36 і 55л.Вийшли дуже гарні,насичені.Звичний для нас вид карт.Також випустили у вигляді колоди на 36л. “Українські” (аналог їхнього набору з 2 колод по 55л.,де на коробці картина “козаки пишуть листа турецькому султану”).З”явились нові пластикові карти,з класичним англійським малюнком,але ціна майже вдвічі дешевша!

 18. 18. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  Дякую скоро я замовлю і ці, і ті, що раніше хотів.

 19. 19. АК-75No Gravatar Сказав:

  Кого цікавлять карти австрійської фірми Piatnik,та польської Trefl-звертайтесь…

 20. 20. YalotNo Gravatar Сказав:

  Тоже коллекционирую карты, буду рад новым знакомым. Недавно запустил сайт, где начал выкладывать свою коллекцию, все желающие могут посмотреть здесь: http://www.ukrcards.com.ua/news.html. Правда работы там еще непочатый край.
  Ну и главное, к сожалению, украинские коллекционеры слишком разрозненные, нет никаких объединений…, поэтому все желающие могут присоединиться к создаваемому Клубу коллекционеров у меня на сайте. Милости прошу… Коллекционеры Украины объединяйтесь!!! :)

 21. 21. ОксанаNo Gravatar Сказав:

  Доброго дня!
  Я зі Львова. Теж колекціоную карти вже кілька років. Правда колекція моя поки що досить скромна – поки що кількість колод ледве перевалює за 100. Була б рада спілкуванню. І при можливості обміну колодами, або інфою про те, де ще можна роздобути нові.

 22. 22. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  @ Оксана – у мене вже третій знайомий (правда тільки заочно) колекціонер карт зі Львова – треба десь зібратись всім разом. :)

 23. 23. ОксанаNo Gravatar Сказав:

  А Ви у Львові часто буваєте? Коли будете, то можемо справді якось зробити невелике зібрання колекціонерів :) )) Може хто ще які “грибні” місця підкаже, бо мені здається у Львові вже все перешукала, не знаю, де ще щось нового можна роздобути? Або старого..теж не проти)

 24. 24. ОксанаNo Gravatar Сказав:

  І також цікавить інформація про карти Владислава Єрко. Якщо це ще актуально, то була б вдячна, якщо б Ви скинули мені деталі і ціну на почту.

 25. 25. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  Та десь приблизно раз в 3-6 місяців.
  Написав на пошту e-mail одного колекціонера – у нього можна запитати про “грибні” місця.

  Карти Єрка зараз нема, якщо би треба було десь 5 колод – то можу замовити.

 26. 26. АК-75No Gravatar Сказав:

  Для Оксани:ось моя пошта [email protected] можете мені сюди писати.Я також зі Львова…

 27. 27. IdeaNo Gravatar Сказав:

  Доброго дня! Я також шукаю у Львові карти Владислава Єрко!

 28. 28. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  2 idea Я напишу вам на пошту, коли буду мати.

 29. 29. IdeaNo Gravatar Сказав:

  Дякую! Зорієнтуйте,будь-ласка,у ціні. Я планувала купити 2-3 колоди.

 30. 30. ОксанаNo Gravatar Сказав:

  До Idea – А Ви теж колекціонуєте карти?

 31. 31. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  2 idea написав на е-мейл.

 32. 32. wasilewsNo Gravatar Сказав:

  Доброго дня. Я також колекціоную гральні карти. Звертаюся до Вас із проханням допомогти мені. Якщо маєте колоди на продаж, я б залюбки у Вас придбав. Ви маєте зв’язки з колекціонерами. Чи не підкажете у кого можна придбати карти. Щиро дякую. Чекатиму на відповідь.

 33. 33. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  2 wasilews Маю на продаж тільки карти Єрка, а на рахунок колекціонерів – маю контакти 2 людей у Львові, скину на пошту.

 34. 34. ВладиславNo Gravatar Сказав:

  Привіт всім колекціонерам гральних карт в Україні. Почитав блог і зрозумів, що і в Україні теж є багато прихильників цього мистецтва (карткова мініатюра). Якщо когось цікавлять карти радянського, російського, закордонного виробництва – можу запропонувати співпрацю – обмін, купівля-продаж. Я з Москви. Можу вислати все, що зацікавить. Мої колоди завжди можна подивитися на Молотку (російська Aukro) за посиланням http://molotok.ru/listing/user.php?us_id=9860275. Працюю з Україною і Білоруссю вже 3 роки. Розглядаю будь-які пропозиції щодо співпраці. Питання шліть на пошту. З повагою до всіх, Владислав.

 35. 35. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  @ Владислав, дякую за пропозицію, звільниться трохи часу – зв’яжусь з вами.

 36. 36. YalotNo Gravatar Сказав:

  wasilews, на моем сайте, на страничке Обмен (http://www.ukrcards.com.ua/obmen.html) представлены карты, которые я не только меняю, но и частично продаю. Заодно можете принять более активное участие в жизни украинских коллекционеров вступив в наш Клуб – http://www.ukrcards.com.ua/klub.html.

  Так же обращаюсь ко всем коллекционерам с просьбой оказать помощь в поиске художников и дизайнеров способных создавать макеты игральных карт на украинскую тематику с их дальнейшим изданием…

 37. 37. РКNo Gravatar Сказав:

  Доброго дня всім! Мене цікавить колода карт “Палех”, яку надрукувало видавництво “RusJoker” у 2006 році за оригінальними малюнками П.Баженова (карти без позолочених рамок і з джокером, який тримає в руці бубон). Може, хтось підскаже інформацію, де ці карти можна купити

 38. 38. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  2 PK
  Нічим не можу допомогти, сам маю карти “Палех”, але з “позолоченою рамкою”.

 39. 39. ВалерійNo Gravatar Сказав:

  Доброго дня! Підскажіть, хто знає, де у Львові можна придбати карти Bicycle?

 40. 40. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  @Валерій
  Напишіть мені на пошту, я скоро буду мати можливість купити карти Bicycle (але не у Львові, а в США)

*