Набір для чистки матриці Посилка з dealexreme
Сер 14

Mitsubishi Lancer12-13 серпня на території Івано-Франківської і Чернівецької областей проходив V етап Чемпіонату України з ралі “Александров-ралі 2011” (на честь гонщика Андрія Александрова, який загинув 4 роки тому). В самих Чернівцях мала відбутись фінальна частина цього ралі. Хоч я і слабо розбираюсь в сучасних автомобільних гонках (з вітчизняних чув тільки про Салюка і Мочанова), але вирішив піти подивитись.
Початись змагання мали біля 16:00 години, але реально почались на півгодини пізніше. Спочатку всі машини проїхали коло ознайомлення (в одній з машин я побачив штурманом Євгена Червоненка), а потім почали їздити на швидкість. Як таких перегонів не було (та і нема де на чернівецьких вулицях обганяти машини) – була гонка з роздільним стартом – один фінішував, стартував інший. Ми знаходились весь час на фінішному відрізку – вулиці Котляревського (так як дороги перекрили, то на іншу вулицю ми не переходили). Найцікавіше на цьому відрізку було біля драмтеатру – при виїзді з повороту машина набирала швидкість і при переході з асфальту на бруківку трішки підстрибувала Камінчики при цьому розлітались в різні сторони. Час від часу дорогами ходили бездомні собаки, не розуміючи, що сталося – натовп людей на тротуарі і відсутність машин на дорогах (цю відсутність на декілька секунд порушував рев двигуна наступної машини). Одна з машин захлохла і гонщики штовхали її вулицею, заважаючи наступним машинами проїхати, не розумію, чому її в сторону не поставити.
Після закінчення перегонів мали оголошувати результати – але ми його так і не дочекались і пішли додому. Після оголошення результатів ще мав бути концерт з участю Тані Ліберман (тобто Тіни Кароль) і святковий феєрверк.

Маршрут

View Александров-ралі-2011 in a larger map

Деякі фото:

КубокКубок КубкиКубки Підготовка до стартуПідготовка до старту На трасіНа трасі
Штурман Євген ЧервоненкоШтурман Євген Червоненко ШтурманШтурман Honda CivicHonda Civic ВАЗ 2112ВАЗ 2112
ВАЗ 2108ВАЗ 2108 Дехто так добирався фінішуДехто так добирався фінішу ВАЗ 2112ВАЗ 2112
Mitsubishi LancerMitsubishi Lancer Mitsubishi LancerMitsubishi Lancer

Теги: , , ,


Залишити коментар

Коментарів: 6 для “Александров-ралі-2011”

 1. 1. ScorpioNo Gravatar Сказав:

  судя по твоему рассказу, это мероприятие было не очень интересным :)

 2. 2. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  Ти правильно зрозумів – було не дуже цікаво, ну нема де в центрі Чернівців спортивним машинам їздити.

 3. 3. EsoterikNo Gravatar Сказав:

  Раллі – дуже цікаві гонки, але найцікавіше – у швидкісному проходженні поворотів (особливо – шпильок), при чому людина може знахоитись одночасно на одному або зв’язці декількох, тому дивитись раллі варто по телевізору (як і решту гонок крім, напевно, наскар).
  Машину штовхали до фінішу тому, що їм було необхідно фінішувати, щоб зарахували час проходження швидкісної ділянки (чи щоб менший вийшов штраф). Це впливає на положення у підсумковій таблиці змагань.

 4. 4. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  Вова, я знаю, що цікаві – але не на чернівецьких дорогах, в Чернівцях була одна “шпилька”, але спочатку ми туди не пройшли, а потім вже не могли пройти, бо були перекриті дороги. А по телевізорі, звичайно, що класно виглядає, коли камера показує найцікавіші моменти.

 5. 5. EsoterikNo Gravatar Сказав:

  щоб веселіше було, треба було бабульок випустити, бомжів на дорогу, псів, коти щоб перебігали. у нас цього повно

 6. 6. yAnTarNo Gravatar Сказав:

  Так декілька псів-самогубців ходили по дорозі – тоді ганяли їх туди-сюди з усіх сторні.

*